27 Ocak 2014 #2258984

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Kullanım Bedeli Aldı

Yapı Kredi Bankası'nın yıllardır kullandığım kredi kartına kullanım bedeli alması ile birlikte kartımı kapatmamın ardından bir müşteri temsilcisi undan bir kaç sene öne arayarak tarafına kullanım bedeli alınmaksızın Adıos kart verilmesi talebine onay vermiştim. Kartı son bir kaç aydır kullanmaya başlamamla birlikte bu ay 90 TL gibi hayli yüksek bir kart kullanım bedeli hesap eksteme dahil edildiğini gördüm.


Telefon bankacılığını arayıp bunun iadesini talep ettiğimde yeterli cevap ve yardım alamadım. Beni şikayet bölümüne aktardılar. Tarafıma kullanım bedeli yok diye verilen bir karta hiçbir uyarı göndermeksizin kart bedeli alınması haksızlık.

İrep 71 Okunma

Cevaplar

  • İrep17 Nisan 2014

    Tarafınızca kart kullanım bedeli 3 y süe içerisinde 750TL harcama yapmam karşılığında geri ödendi. aksi hale bu para tekrar kartıma yansıtılacağı bildirildi. 750 tl lik harcama yapıldı. Sorun ortadan kalktı. ama banabu şekilde bir dayatma yapılmasından dolayı yıl sonu gelmeden kartımı kullanıma kapayacağım. Halbuki bu şekilde dayatma yapılmasa bile ben zaten bu parayı harcıyorum. Ama etik olarak dayatma yapılmasını kabul etmediğimden kartınızı yıl sonuna gelmeden kpayacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön