Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Aidatı İadesi

Volkan Volkan14 Ağustos 13:40

Yapı Kredi Bankası bankası kart aidat ücreti iptalini istememe rağmen bana sart koşuyor ve para iademi gerçekleştirmiyor. Bir an önce iadesinin yapılmasını istiyorum. Yasal olmadığı halde kesinti yapıp iade etmiyorlar. Müşteri hizmetleri de bu konuda yardımcı olmuyor bağlanmak bile çok zor sizi arayacaklar deyip görüşmeyi sonlandırıyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 18 Ağustos 15:15

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 14 Ağustos 13:40

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler