18 Ocak 2014 #2242798

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

10 yılı aşkın süredir Yapı Kredi Bankası ile çalışıyorum.Düzenli harcama yapan, borcuna sadık bir müşteriyim.Her yıl yıllık kart aidatından dolayı aynı bankayla çalışmaya devam edip etmemeyi tekrar tekrar gözden geçirmek zorunda kalıyorum.Şikayetimin sebebi"3 ay içerisinde ... liralık harcama sözü verirseniz yıllık kart ücretini iptal edebiliriz." şeklindeki yaklaşımdır.


Hele ki bu yaklaşım son 6 aydaki harcama oranlarına göre ayarlanıyor olması işin daha garip tarafı.Yani son altı ayda ne kadar çok harcama yaptıysan,senden istenilen "3 aylık harcama" sözü de o oranda yükseltiliyor.Banka müşterisini çok harcama yaptığı için ödüllendirmek yerine,onu çok harcama yaptığı için cezalandırma yolunu seçiyor.

Murat 57 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Murat23 Ocak 2014

    Banka rahatsızlığımızı giderme yolunda hiç bir adım atmamış olup , şikayetimizi gözardı etmeyi tercih etmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön