28 Nisan 2014
Yorum Yap
#2421542

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Aidatı Aldı

25/04/2014-05/05/2014 tarihli tarafıma gönderilen hesap ekstresinde 70,00 TL yıllık üyelik ücreti borcuma yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 3 ay içerisinde söz verin 750,00 TL harcamaya iptal edelim diyor.


Örnek teşkil edecek dava sonuçlarına rağmen bankanızın haksız yere yıllık ücreti talep etmesindeki ısrarcı ve hukuka aykırı hareketi nedendir. Bankanızın bazı müşterilerine yıllık kart ücreti yansıtmadığını ve bazı müşterilerinin ücretlerini de şart koşmadan iptal ettiklerine şahit oldum. Bu ayrımcılığın sebebi nedir. Tarafınızdan yıllık kart ücretimin saydığım haklı sebeplerden dolayı iptal edilmesini istiyorum. Aksi takdirde kartımı kapattıracağım.

Hüseyin 124 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler