09 Ekim
#12756666

Yapı Kredi Bankası   Yıllık Kart Aidatı!

10 yıldan fazla zamandır Yapı Kredi World Gold kart kullanıyorum. Her ay düzenli ve eksiksiz olarak kart borcumun tamamını (asgari değil) ödüyorum. Aktif olarak kartı kullanıyorum. Ancak bu ay ekstremde 142 TL yıllık kart aidatı yansıtıldığını gördüm. Önceki yıllarda koşulsuz şartsız bu bedeli iade ediyorlardı ancak 09/10/2019 tarihinde yaptığım görüşmede bana yıllık kart aidatı olarak vermiş oldukları Worldpuan dan düşüleceğini ve geri kalan kısmın yansıtılacağını söylediler. Ben de kabul etmeyerek kartımın kapatılması talimatı verdim. Yıllık kart aidatı ücreti haksız şart niteliğindedir ve banka tek başına sözleşme şartını belirleyemez. Kaldı ki Tüketici Hakem Heyetleri de bu konuda tüketici lehine kararlar vermektedir. Yıllardır müşterisi olduğum bu kadar büyük bir bankanın bu uygulamalarla marka değerini düşürdüğünü ve müşteri kaybedeceğini düşünüyorum.

Ferhat Ferhat 235 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ekim

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları