20 Mart 2013 #1697067

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Aidatı!

Yapı Kredi bankasından 2 adet kredi kartım var. İkisine de yıllık kart ücreti geldi. İkisi içinde bankayı aradım . Geçen yıl puanımdan alınsın diye talimat vermişim (hiç hatırlamıyorum). Kart aidat ücreti kadar puan toplamam lazımmış yoksa ekstreme yansıyormuş. İptal etmek istedim çünkü o kadar puan toplamam imkansız ve ben kart aidatı ödemek istemiyorum. Defalarca bu siteden yazdım en sonunda cevap geldi ödeyeceksiniz diyorlar. Sözleşmede de yazıyor haksız yere almıyoruz diyorlar. Peki diğer bankalar neden iptal ediyor da Yapı Kredi Bankası iptal etmiyor. Hakkımı istiyorum. Ben bu parayı ödemek istemiyorum.

Özgür 51 Okunma

Cevaplar

 • Özgür12 Nisan 2013

  yapı kredi bankası neden şikayetime cevap vermiyor???

 • Özgür08 Nisan 2013

  yapı kredi bankası şikayetime cevap vermiyor! sanırım müşterilerini takmadıkları gibi bu siteyi de takmıyorlar. tekrar ediyorum. yapı kredi bankası yıllık kart aidatı almıştır. bütün bankalar geri ödüyor. yapı kredi bankası ödemiyor!

 • Özgür04 Nisan 2013

  yapı kredi şikayetime halaa cevap vermiyor. sanırım umursanmıyorum.BÜTÜN BANKALAR KART AİDATLARINI GERİ ÖDÜYOR YKB GERİ Ö D E M İ Y O R !!!!!!!!!

 • Özgür03 Nisan 2013

  yapı kredi bankası şikayetime cevap verme tenezzülünde bulunmuyor!

 • Özgür01 Nisan 2013

  yapı kredi bankası şikayetime cevap vermiyor!

 • Özgür29 Mart 2013

  yapı kredi bankası halaa 2. şikayetime cevap vermiyor. araştırdım,inceledim bütün bankalar yıllık kart aidatını geri ödüyor ama yapı kredi bankası geri ödeme yapmıyor.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Özgür21 Mart 2013

  gönderdiğiniz maili defalarca okudum. ben haksız yere alıyorsunuz demedim. tüm bankalar iptal ediyor neden ykb iptal etmiyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön