07 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası Yıllık Hesap Ücreti

Yapı Kredi Bankası otomatik ödeme talimatımdan yıllık banka kullanımı adı altında 130 TL ücret aldı. Bunun iptali için görüştüğümde benden iki adet fatura otomatik ödeme talimatı yaparsam geri iade edileceğini söylediler, bugün yaptığım görüşmede paranın iade edilmediğinin öğrendim nedeni ise o görüşme Aralık ayında olmuş dediler hemen akabinde faturalar yattığında arayıp talep edecekmişim, ücreti bana böyle bir şey söylenmedi görüştüğüm müşteri temsilcisi tarafından dedim, o halde ücretin geri yatması için yeni görüştüğüm müşteri temsilcisi 'de bana diyor ki, iki fatura daha eklemeniz lazım, bu görüşme üzerine bütün borcumu ödeyip kredi kartımı iptal ettim tabi yıllık ücreti alamadım.

Zehra 129 Okunma

Cevaplar

  • Zehra07 Ocak 2016

    Ben zaten sözlü olarak görüştüm yazılı olarak neden daha ifade edeyim derdimi eğer ücreti iade edecekseniz yukarıda belirtiğim gibi tekrar tekrar başa almanın anlamı yok

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön