08 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası'na ait hesabımdan yine yıllık hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapıldı. Bankaya yaptığım başvurular sonuçsuz kalınca durumu kabullenmiş, hesabımı kullanmayı askıya almıştım. Bir süre sonra bu hesabı kullanmam gerekince bankaya e-posta yoluyla bir rica yazısı yazarak, söz konusu hesabı tekrar ve uzun süreli kullanmam gerektiğini, bu kez kesinti yapılmamasını rica ettim. Bir iyi niyet göstergesi ve deneme olması amacıyla hesaba önden para aktaracağımı bildirerek 100 TL tutarındaki meblâğı söz konusu hesaba aktardım. Ancak Yapı Kredi Bankası tavrından vazgeçmeyerek 50 TL'lik yıllık hesap işletim ücretini hesabımdan çabucak kesti. Ricam, tüm kesintilerin iadesidir.

Selin 54 Okunma

Cevaplar

  • Selin27 Aralık 2014

    26.12.2014 tarihinde hesabıma yatırılan 100 TL'den 60 lirası daha önce haber verilmeksizin ve anında tekrar kesilmiştir. Bugüne kadar hesabımdan kesilen meblağ 160 TL'ye ulaşmıştır. Yapı Kredi Bankası hoyratça bir tavır içindedir. Bundan böyle yasal haklarımı kullanacağımı kendilerine bildiririm.

  • Selin03 Nisan 2014

    Haksızlık yapmak için çok inatçı davrandılar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2283366 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön