24 Temmuz 2014 #2586904

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidatınının İptalini İstiyorum

Yapı Kredi Bankası 1683 kredi kartı hamiliyim. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı yıllık kullanım ücretimin aidatını iptalini istedim. Bana 2 seçenek sunuldu: 900TL tutarında bir harcama yaparak 3 aylığına iptal (harcama yapılmazsa tekrar ödeme).


İkincisi World puanından kesinti.bir yıl boyunca geçerli WP larım aidat miktarına denk gelmezse tekrar ödeme isteği. Ben bunlarla uğraşmak istemediğimi
belirttim. İptalini tekrar dile gelirdim. Tekrar aynı sözler. Sorun şu; neden mahkum bırakılıyoruz? Kredi kartımın yıllık kullanım ücretinin iptalini istiyorum. Daha önceki yılda sadece birkez arama sonucunda iptal edilmişti.

Sezginktrc 1.593 Okunma

Cevaplar

  • Sezginktrc24 Temmuz 2014

    Şikayetimi bildirildiğim akşam alışveriş yapmak istedim kart musade etmedi.sistemde arıza olduğunu düşündüm sabah mesaj geldi mesaj ödeme yapmadığınız için kullanım kısıtlandı diyordu.Bizzat yapıkredi bankasını arayarak (onların aramasını beklerken) durumu bildirmek istedim bana 2 aylık gecikme yüzünden durdurulduğunu söylediler.ben kart aidatını iptal etmek için uğraşırken bie de bununla uğraşmak zorunda kaldım ben 2008 yılından beri world card kullanıcısıyım bugune kadar böyle birdurum olmamıştı .İlk defa sıkıntı durumu oldu ben bankamın bana anlaşıy göstermesini beklerken .az miktar para için kullanımını durdurup birde benden kart aidatını istiyorlar hadi dedim anlaşma yapayım 900 tl yi 3 ay içde kullanarak onada musadeyok neden kart kapallı.ozaman ben doldurmam gereken miktarı nasıl dolduracağım ödeme yapın diyorlar bende 1 ay sonra hersey normale dönecek diyorum kartın kullanımını açlmasını istiyorum yine aynı yanıt. İLK fırsatta yapı kredi bankası ile ilişkimi keseceğim.Ben birkez tökezlediğimde bankam benim yanımda olmayıp birde o bana çelme takmaya çalışırsa ben de artık farklı kanallara yönelmeye çalışcağim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön