18 Nisan 2013 #1750500

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidatın İptalini İstiyorum!

Gelibolu Tüketici Sorunları Hakem Heyeti 31.01.2013 tarih ve 358315 no.lu kararı ile Yapı Kredi Bankası tarafından kesilen kredi kartı yıllık kart aidat bedeli olan toplam 120 TL nin tarafıma ödenmesine karar vermiştir.


Ancak defalarca banka müşteri hizmetlerini aramama ve ilgili kararı fakslamama rağmen 78 gündür tarafıma olumlu ya da olumsuz yanıt verilmemiş, dolayısıyla hakem heyeti kararı yerine getirilmemiştir.


Karar gereği 120 TL nin bir an önce tarafıma ödenmesi için banka tarafından gereğini rica ediyorum.Gelibolu'da ikamet ettiğim için Yapı Kredi Bankası Gelibolu Şubesi'ne adıma havale edilmesi mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Agah 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Agah19 Nisan 2013

    DÜZELTMEDİR....BAŞLIKTA HATA VAR...İPTALİ DEĞİL İADESİNİ İSTİYORUM OLACAK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön