21 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat ve Çözümsüzlük!

Yapı Kredi Bankası'nın kredi kartlarını yaklaşık yaklaşık 20 yıldır kullanıyorum. Yıllık aidatları geldiğinde arayıp iptal ettiriyordum diğer bankalara yaptığım gibi. Fakat en son 3 gün önce yine aradım 75 tl yıllık aidat ücreti iptali için telefonla müşteri hizmetlerini aradığımda bana 3 ay içerisinde 3 veya 4 bin tl'lik harcama taahhüdü vermemi istedi.


Ben zaten yine Yapı Kredi'ye ait olan diğer kredi kartımla her ay 2 bin tl ve üzeri alış veriş yapıp düzenli olarak yatırıyorum dedim .Bayan bu kart ayrı dedi bunun içinde vermeniz gerekiyor o zaman iptal edin, diğer kullandığım kartın da borcu bittiğinde onu da iptal ettireceğim dedim. Aldırış etmedi. Ses kaydında bakılabilir. Aynen öyle de yapacağım.

Leyla 59 Okunma

Cevaplar

  • Leyla26 Kasım 2013

    Her firma tarafından verilen, STANDART KLASİK bir cevap olmuş sorunum hala devam ediyor.Mademki bir cözümünüz yok boşa yorulupta cevap yazmayın. Sizden sadece çözüm bekliyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön