05 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Kesintisini İade Etmedi

Hakem heyeti tarafından kararı çıkmış yıllık üyelik aidatımı tarafıma ödemesi gerçekleşmemiştir. İvedi olarak tarafıma iadesini yapınız.

Fatma 117 Okunma

Cevaplar

 • Fatma10 Nisan 2014

  Vermiş olduğu yanıt bizimle irtibata geçin ,geçiyoruz çözüm yok bu bankayı tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

 • Fatma08 Nisan 2014

  Sizin için burdayız a 3 keredir yazıyorum sadece verilen bilgi burada oraya yazmakla yine çözüm yolu yok ivedi tarafıma ödenmesini bekliyorum.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Nisan 2014

  Sayın Yetkili, 2381322 no'lu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Nisan 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön