21 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Kesintisi Yapıyor!

Kullanmakta olduğum WORLD kartıma Kasım ayı extresinde 55 TL yıllık aidat ücreti yansıtılmıştı. Koç personeli olarak bankaya daha önce fax çekerek kesilen aidatın bana geri ödenmesini talep etmiştim.Yaptığım talep doğrultusunda para bana geri ödenmişti.Fakat yeni gelen extremde tutarın bana tekrar yansıtıldığını gördüm.


Konu ile ilgili çağrı merkezinizi aradığımda bana 3 aylık 1650 TL harcama sözü verdiğim, bu doğrultuda paranın iade edildiğini söylendi. Şu anda da bana söylenen harcama yapılmadığı için ücretin tekrar extreme yansıtıldığı. Fakat benim bankanıza verdiğim ne böyle bir söz nede anlaşma bulunmamaktadır.Koç personeli olarak yıllık üyelik ücretimin iadesini tekrar talep ediyorum.

Ramazan 28 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön