27 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Kesintisi Yapıyor!

Birincisi bana hesap özetim e-mail olarak gelmektedir. Ayrıca posta ile tarafıma iletilmemektedir. Bana e-mail olarak göndermiş olduğunuz hesap özetlerine baktığımda yıllık üyelik ücreti ile ilgili bir beyanat görmedim.

İkinci durum ise; meseleyi bir türlü anlamak istemediğiniz durum. Ben diyorum ki, velev ki öyle bir durum var bana bunu yansıtmış olduğunuz ayda görüp bunu kabul etmediğimi ve kredi kartımı bu yüzden kapattığımı bildiriyorum.

Ben yani zaten üyelik ücreti ödemek istemediğim için kartımı kapattığımı bildiriyorum. Fakat ben kapattığım halde yıllık üyelik ücretini bana yansıttığınızı söylüyorum. Yani bunu ödemeyi kabul etmediğimi bildiriyorum Yapı Kredi Bankası'na.

Yasin 51 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön