01 Kasım 2016 #6831432

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Kart Bedeli Kesti

Adıma kayıtlı bulunan kredi kartıma 28.10.2016 tarihinde kesilmiş olan ekstresinde 83 TL "yıllık üyelik ücreti" yansıtıldığını öğrendim. 4077 sayılı Tüketiciyi Koruma hakkında kanununun 6. maddesine göre bu işleminizin yasal olmadığı aşikardır. Kaldı ki Yargıtay'ın da bu yönde kararları mevcut olup, kredi kartımdan haksız olarak kesilen 83 TL'nin en kısa sürede iade edilmesini talep ediyorum.


Kredi kartımdan kesilen yıllık üyelik ücretinin iade edilmemesi durumunda kartımı iptal ettirerek yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim. Gereğinin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

Onur 323 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön