27 Mart 2013 #1709730

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Alınıyor!

Yapı Kredi Worldcard için 75 TL üyelik ücreti almış.biraz önce müşteri hizmetlerini arayıp bu durum sebebiyle kartın iptal edilmesini istedim. Müşteri Hizmetlerindeki eleman iknacı olmak bir
yana, bir de "iptaliniz sebebiyle bir sonraki kredi kartı talebiniz kabul almayabilir, haberiniz olsun" şeklinde tehditkar bir cevap aldım. Bu zamana dek hep erteliyordum ama bu bardağı taşıran son damla oldu, işin ucunu bırakmayı düşünmüyorum.


Şimdiye kadar sadece Yapı Kredi'nin aldığı toplam para 400 TL oldu. Bu kadarda olmaz diyorum ve kartımı iptal ediyorum.

Erşan 15 Okunma

Cevaplar

  • Erşan11 Nisan 2013

    biz zaten telefon bankacılığını arayarak bu işleri halledemediğimiz için bu gibi şikayetlerimizi buradan dile getiriyoruz..ama banka yine diyorki bizi arayınız..biz arayıp cevap bulamadığımız için burda yakınıyoruz..siz kimi kandırıyorsunuzz..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1709730 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön