18 Şubat 2013 #1633585

Yapı Kredi Bankası Yıllık Aidat Alınıyor!

Uzun zamandır Yapı Kredi Bankasının World kredi kartını kullanmaktayım. Şu ana kadar bankamla ilgili herhangi bir problem yaşamadım. Şubat 2013 tarihinde kart ekstreme kart aidatı bedeli olarak 60 TL yansıtılmıştır.


Kredi kartını sadece alışveriş için değil, nakit çekim için de kullanan bir müşteri olarak zaten ödemelerde fazlasıyla faiz farkını bankanıza kazandırıyorum. Kart aidat bedelinin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde Yapı Kredi ile olan ilişkimi kesip aidat kesmeyen bankanın kartını kullanmayı düşünüyorum.

Sinem 38 Okunma

Cevaplar

  • Sinem17 Mart 2013

    En kısa zamanda cevap vereceğiz denildiği halde halen bir cevap alınamamıştır. Diğer tüm bankalar bu gibi durumlarda özür dileyerek yarattıkları memnuniyetsizliği telafi etmeye çalışırken YapıKredi son derece umursamaz davranmaktadır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön