28 Haziran 2017
Yorum Yap
#8705043

Yapı Kredi Bankası Yatırılmayan Hayat Sigortası Bedeli

7 Haziran tarihinde Yapı Kredi Bankası'ndaki kredimi kapattım. (Kredimin 2. ay vadesinde) bugün 28 Haziran olmasına rağmen hala hesabıma hayat sigortasının parası geçmemiş bulunmakta. Bununla ilgili bankayı ve Allianz müşteri hizmetlerini aradım fakat hala bir ilerleme göremiyorum ve müşteri hizmetlerini aramaktan sıkıldım.
Hayat sigortası bedelimin 7 Haziran tarihinden itibaren hesaplanıp tez zamanda hesabıma yatırılmasını buradan bir kez daha rica ediyorum! Bu şekilde kimseyi mağdur etmeye hakkınız yok.

Sezer Sezer 490 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Haziran 2017

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler