27 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Yasal Görmediğimiz Ücret!

Yapı kredi Isparta şubesi hesap Numaralı 116***32 h. No. 93014*** müdürü olduğum şirket olan Dursunlar Tic. ve San. Ltd. Şti'ye taşıt kredisi aldık ve taksitlerimizi ödüyoruz ancak kasım ayı içerisinde hesabımıza 250 TL kredi tahsis ve değerlendirme ücreti adı altında para kesildiğini gördük.

Biz kredimiz hazırlandığında masraf ve faizleri ile beraber bedeli ödüyoruz, böyle bir ücreti şimdiye kadar araç kredisi kullandığımız bankalarda görmedik ve yapı krediye ulaştığımızda limit tahsis ettiğimiz müşterilerimizden alıyoruz diye cevap geldi. Biz nakit kredi kullanmadık böyle bir ücrete tabi olalım mağduriyetimiz için yardımlarınızı bekliyoruz.

25 Şubat 2015
17:01:57.

Hatice 334 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 27/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön