30 Nisan 2013 #1771809

Yapı Kredi Bankası Yaptığım Mükerrer Ödemeyi İade Etmiyorlar!

Yapı Kredi kredi kartı borcumu internet bankacılığı üzerinden sorguladığımda borç bakiyesi görünüyordu ödeme yaptım (15. 04. 2013) ancak aynı ödemeyi daha önce yaptığımı fark ettim; sistemde muhasebe kapanışına kadar ödeme yapsanız bile bir önceki borç bakiyesi görüntüleniyormuş. Bu çok ciddi bir sistemsel ve süreçsel bir hatadır.


Bunun üzerine telefon bankacılığını aradım, paramın 3 gün içinde iade edileceğini söylediler, 3 gün sonra ve daha sonraki günler toplam 4 kez arama yapmama rağmen paramı iade etmediler. Bu arada ödemeyi tek hesap limitinden kullanmıştım, oradaki eksi bakiye ye de faiz işletiyorlar. Böyle büyük bir bankanın nasıl böyle bir süreci yönetemediğini anlamış değilim.

Ekindemet 179 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön