10 Ekim
#12756627

Yapı Kredi Bankası Yapı Kredi Yıllık Üyelik Kart Ücreti!

Yaklaşık 3 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartının hesap özetinde 142 TL tutarında yıllık üyelik ücreti gördüm bankayı aradım kredi kartını aktif kullandığım için iadesini istedim bana dönüş yapılacağı söylendi ve 09.10.2019 tarihinde 444 0 444 numaralı telefondan arandım karşıdaki müşteri temsilcisi 6 ay kapatma sözü vermezsem yarısını iade edebileceğini söyledi ya da kampanyalara katılırsam puanlarla belki ödenebileceğini söyledi bana dalga geçer gibi ve bunun üzerine kredi kartımın kapatılmasını istedim, onaylayıp onaylamadığımı sordu ve onayladığımı söyleyip kredi kartımı kapattırdım.


Mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde 04.10.2019'da kesilen yıllık kart ücretinin iptalini ve tarafıma iadesinin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde bütün yasal haklarımı kullanarak Bankalar Birliği ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı kesin ve net bir şekilde bildiririm. Yapı Kredi kartımdan kesilen 142 TL yıllık üyelik ücretinin en kısa süre içerisinde iptalini ve iadesini istiyorum.

Mertcan Mertcan 582 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mertcan'ın Teşekkür Mesajı11 Ekim

    Bu sabah isminin Buse olduğunu söyleyen bir temsilci aradı ve yıllık kullanım ücretinin iadesi gerçekleştirdi teşekkürler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları