03 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Yanlış EFT' nin İadesi Yapılmadı!

30.06.2015 tarih saat 11.15 te Vakıfbank internet bankacılığından sehven yanlış ıban girerek yapı kredi bankasına EFT yaptım işlemi yine vakıf telefon bankacılığından 8190034 No.. ile iptal ettim Fakat Yapı Kredi Bankası EFT iptali yapılan parayı geri ödeme yapmadı. Ödememin derhal yapılmasını talep ediyorum.

Fatih 282 Okunma

Cevaplar

  • Fatih07 Temmuz 2015

    Söz konusu konuyla ilgili 4 gün geçmesine rağmen herhangi bir sonuç iletilmemiştir. Daha önce başka bir bankayla yaptığım bu sorun gün içerisinde tarafıma geri iade edilmiştir. Yapı kredi bankasının iptal edilen EFT geri ödemesi niçin 1 hafta geçmesine rağmen geri iade edilmememktedir?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön