20 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Yanlış E-posta Adresine Gelen E-mailler!

Bir süredir tarafıma e-mailleriniz gelmeye başladı. Fakat benimle aynı ad soyada sahip bir müşterinize göndermeye çalıştığınızı fark ettim. Bankanıza ve o müşterinize e-mail göndererek yanlış e-mail adresine e-mailler attığınızı bildirmiştim. Ben sizin müşteriniz değilim ve benim adresime müşterinizin ekstreleri geliyor. İşin tuhaf yanı müşterinizin irtibat e-maili ile benim adresim örtüşmüyor ve ben orada yazan müşterinize de e-mail attım.

o da en az sizin kadar duyarsız anladığım kadarıyla. Tekrar söylüyorum; müşterinizin e-mailleri bana geliyor, lütfen düzeltin şunu. Sorumluluğu kabul etmiyorum. Benim adresim "o*****@gmail.com" ve sizin müşteriniz değilim. Olmak da istemiyorum. Ha bir de kendisine tekrar söyleyiverin sonu 6049 ile biten kartının 608 TL asgari borcunu ödememiş. Haberi yoktur şimdi...

Özcan 344 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön