28 Haziran 2016

Yapı Kredi Bankası Yanlış Bilgiyle Müşteriyi Mağdur Etme

Adios kart almaya karar verdim ve müşteri hizmetlerine sordum bu kartı alırsam eğer benden herhangi bir üyelik ücreti aidat vs. alacak mısınız dedim hayır dediler. Yeter ki siz diğer kartınız kapatmayın dediler tamam güvendim karta başvurdum daha sonra başka müşteri hizmetlerini aradım temsilci dedi ki bir yıldan sonra ücret alınır dedi. Neden bir temsilci farklı siz farklı bilgi veriyorsunuz dedim. Şimdi sorum şu: Başka bir müşteri temsilcisi de dese ki 100 TL üyelik ücreti hemen alınıyor.


Şimdi kim suçlu biz sürekli teyit emek için 40 kez arama mı yapacağız. Ayrıca kartımı kurye eve getirmiyor gelip alacaksınız diyor sanki ben kuryeyim o müşteri. Eğer ben alacaksam kuryeye ne gerek var sürekli mağdur ediliyoruz ve bu durumu kimse düzeltmiyor. Daha önce dendiği karttan ücret almayacaksınız aksi takdirde bütün kartları kapatır bir daha almam ve kimseye de tavsiye etmem.

Hüseyin 371 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin19 Ağustos 2016

    Oradan yazıyoruz arıyoruzda hiç takmıyorsunuz buraya yazınca adam yerine koyuyorsunuz

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön