06 Mayıs 2013 #1781722

Yapı Kredi Bankası Yanıt Veremediği Konu İçin Arşivde Dosya Bulunamıyor Diyor!

06. 05. 2013 tarihinde Yapı Kredi bankasında şikayet yönetimi biriminden S** B*** isimli yetkili ile görüştüm. Sorunun çözümü için benim kredi kartının nereden aldığımı hatırlamam gerektğini ifade etti. Koskoca bankanın arşivleri yokmuş ve bunu bulamıyorlarmış gibi sizin sorununuz çok özel, ancak kredi kartını alış detaylarını hatırlarsanız yardımcı olabiliriz yada işleminizi hızlandırırız dedi.


Hızlandırmak istediği işlem de 02 şubat 2013'den buyana çözemedikleri işlem. Bu bankanın tüm şikayetlerine ama tüm kullanıcılara verdiğini şikayetlere bakın aynı matbu cevap. Buna da böyle dönecekler ve altta o malum cümle yazacak ama arayan soran olmayacak. Lütfen çözüm bulun.

Muhammet 28 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet16 Mayıs 2013

    Bilgi falan verilmedi. Buraya bu firma ile ilgili birçok şikayette bulundumç. Bir kere bile geri dönmediler. Aksini yazsınlar veya ispatlasınlar eğer birazcık müşteriye saygıları var ise.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Muhammet10 Mayıs 2013

    Arşivde aramalar devam ediyor demekki... Hala dönmediler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön