08 Nisan 2013 #1731423

Yapı Kredi Bankası Yanıltıyor!

Yapı Kredi'den 4 yıl önce aldığım kartı birkaç ay önce iptal ettim. Ben iptal ettikten sonra ödemeniz gereken bir tutar var yakın zamanda banka aidatınızı iade etmişiz puanlarınızdan düşmüş bu yüzden bize 10 liralık puan borcunuz var şeklinde bir ifadeyle karşılaştım. Ödemeyeceğimi söyledim şikayet etmek için aradım. Herşeyi anlattım. Döneceğiz dediler dönmediler.


Üstüne üstlük mart ayı için extre gönderilmiş iptal edilmiş bir kart için. Öğrenciyim, geçim durumum iyi değil zaten. Sizin hatanız yüzünden olmayan paramla size ödeme yapmak zorunda mıyım?! Ayriyetten bu aidatlar puanlardan falan düşülmedi, öyle bir talimat da vermedim. Ben parayı yatırır yatırmaz kart hesabımdan çekildi.

Ece 35 Okunma

Cevaplar

  • Ece22 Mayıs 2013

    "DASK Sigorta Poliçeleriniz için Yapı Kredi'ye bekleriz!" başlıklı bir mail dışında mail atılmamıştır! Yapı Kredi ciddi bankacılıktan uzak bir tavır sergilemekte ve müşteriyle iletişime geçmemektedir. Telefonla dönüşün sağlanmasını talep ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1731423 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Ece16 Nisan 2013

    Görüldüğü üzere banka hiçbir şekilde iletişime geçmiyor!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön