03 Eylül 2015
Yorum Yap
#3634428

Yapı Kredi Bankası Yakıt Kampanyası Yansıtılmamış1

Yapı Kredi Bankası'nın yapmış olduğu yakıt kampanyasından kazanmış olduğum ekstre indirimi yansıtılmamış, 4 defa olmasına rağmen 5 defa Petrol Ofisi'nden yakıt almama rağmen, Petrol Ofisi ve Yapı Kredi Bankası postu olmasına rağmen isim yakıt olarak görünmüyor diye şartlar kabul edilmiyor. Sizleri kınıyorum.

Taner Taner 22 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet /Twitter - Yapı Kredi Hizmet /Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

  • Taner03 Eylül 2015

    Şikayeti hizlica yazdım. Bu kampanya ile yasadığım 3. Sorun yine indirim yansıtılmıyor tamamen insanları kandirmaya yönelik kampanyalar yapılıyor. Yakıt aldığım istasyonlar Petrol Ofisi olması, kampanya afisleri olması ve Yapı Kredi Bankası postu kullanmamiza rağmen. Güya ekstrede Petrol Ofisi degilde... Yağ, turizm... . Firmasının ismi çıkmasıymış. Bu müşteri deneyimlerimizle bütün banka ile iliskilerimi kestim, sadece kredi kartım kaldı onu da kapatacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler