29 Ağustos 2013 #1983329

Yapı Kredi Bankası Worldpuan'ı Kullanmadan Geri Çektiler!

Worldcard kullanıcısıyım. Worldcard yıllık aidatını aldığım puanlarla ödemek için talimatım var. Bir ay önce Hepsiburada'dan bir adet telefon aldım ve 100 TL worldpuan kazandım. Bu ay 40TL karşılığı negatif Worlpuan'ım olduğundan 60 TL kartıma yüklendi.


Zamanlı olan bu puanın tamamını kullandım. Ağustos sonunda kontrol ettiğinde -40TL Worldpuan'ım olduğunu gördüm. Bankayı aradığımda 100 TL puanın 60 TL sini kullanıp, 40TL sini kullanmadığımdan kartımdan geri çekildiği söylendi. Banka benim negatif olan puanımı yatan paradan kesip kalanı kartıma yansıttı. Dolayısıyla ben de bu paranın ödendiğini düşündüm. Ayrıca yatan 100 TL'nin tamamını kullanma şansım yoktu ki. Karta 60 TL yüklendi.

Önder 41 Okunma

Cevaplar

  • Önder10 Eylül 2013

    Sorunum Banka tarafından çözüldü. Puan'larım geri iade edildi. Bankaya ilk açtığım telefon sırasında, görevli bayanın sorunumu anlamamak için saffetiği çaba aklımdan çıkmayacak.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön