08 Kasım
#12928908

Yapı Kredi Bankası Worldcard Yıllık Ücret Alımı

İş yerinde işe başlarken Yapı Kredi'den hesap açmamızı istediler gidip hesap açtık zorla bu kartı verdiler ve özellikle sordum bu kartın aidatı var mı diye kesinlikle yok deyip verdiler. 3-4 senedir bir kart aidatı ile karşılaşmadım. 7.11.2019 tarihinde kartıma 125 TL kart aidatı yansıtıldığını gördüm ve sinirlenip aradım ve iptal etmeyeceklerini söylediler bende kartımı iptal ettirdim. Kart aidatının yasal olmadığı TV'lere bile cıktı mahkemelerce örnekleri bile var simdi sıra Tüketici Mahkemesi'ne gitmek olacak.

Yakup Yakup 531 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yakup'un Teşekkür Mesajı3 g

  Şikayetim çözüldü teşekkürler.

 • Yakup11 Kasım

  Sabah aramışsınız ama her dakika musayit olamıyorum öğlenden sonra ararsanız ulaşabilirsiniz.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Kasım

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yakup08 Kasım

  Robot cevap verin ancak. Tüketici kanununun 31. Maddesinin 3 maddesine göre kart aildatı alamazsınız.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Kasım

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları