10 Kasım
Yorum Yap
#11131834

Yapı Kredi Bankası Worldcard Üyelik Aidatı Alımı Yaptı!

Yaklaşık 15 yıldır kullandığım 15000 TL limiti ilan Yapı Kredi Worldcard için 117 TL üyelik ücreti kesmişler, dövüş kavga 87 TL'sini geri aldım, 30 TL iade etmiyorlar, çok mu ihtiyacınız var bu paraya. Yaptığınız hiç ahlaka uygun değil, aylık 1500-2000 TL harcamam var.

Özcan 328 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Kasım

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Özcan11 Kasım

    Tüm imkanlarınız demek bu, arayan soran yok, beni de size bağlayan bir şey yok, 30 TL iade etmezseniz, iptal ederim kartınızı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Kasım

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler