08 Kasım
#12928590

Yapı Kredi Bankası Worldcard Puan Kandırmacası

Yapı Kredi Bankası'nın Worldcard ile yapmış olduğu kazı kazan kampanyası kapsamında 7 adet 125 TL alışverişe 100 TL puan verileceği taahhüt ediliyor. Fakat 125 TL üstü yaklaşık 12 13 adet işleme rağmen, kimisi üye iş yeri olmadığı için kimisi World pos makinesinden çekilmediğinden kimisi de online alışveriş gerekçesi ile sayılmamış. Güzel kandırdınız tebrik ederim. Sayenizde tecrübe kazanıyoruz. Bu harcamaları zaten yapacaktım fakat artık başka bankadan yapacağım. Teşekkür ederim Yapı Kredi!

Atakan Atakan 501 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Atakan11 Kasım

    Hangi kanaldan ulaştınız acaba. Bana mail veya mesaj gelmedi...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Kasım

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size yazılı olarak bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Kasım

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları