26 Mart 2013 #1707870

Yapı Kredi Bankası World Puanlarıma Yıllık Kart Aidatı İçin El Koydular!

Geçen dönem ekstreme yıllık aidat geldiğinde iptal için bankayı aradım iptal edemeyeceklerini ancak söyledikleri miktarda puan toplarsam iptal olacağını söylediler bende puan toplayabilmem için limitimin arttırılmasını istedim limitimde arttırılmadı. Gelen ekstrelerde baktım ki puanlarıma el konuluyor, bir yıl boyunca puanlarım alındı bu ayki gelen ekstrede puandan eksik kalan 20 küsür lira artı 60 lira kart aidatı koymuşlar. Aradım bunları anlattım sistemin böyle olduğunu söylediler bende devletin kart aidatı alınmayacak demesine rağmen yaptıklarının haksız kazanç olduğunu tüketici mahkemesine gidersem geçmişi de alabileceğimi söyledim her türlü hakkınızı kullanabilirsiniz dediler.

Yücel 56 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1707870 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Yücel26 Mart 2013

    Kartımı kullanmaya başladım2005 tarihinden bu yana benden alınan aidatların ve world puanlarımın geri iadesini talep ediyorum bundan sonra kredi kartı aidatı alınmamasını istiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön