21 Ocak 2014 #2246863

Yapı Kredi Bankası World Puanım Eksiye Düşürülmüş!

Birikmiş olan world puanların iade edilmiyor. Ben o yıl içinde belli bir limit harcama yapmam gerekiyormuş ve ben bunu sözlü olarak onaylamışım, ses kayıtlarının dinlenmesini istemiştim dinlemişler 1 kere bana geri dönmüşlermiş bana ulaşamamışlar. Başka zaman olsa daha çok ararlar ulaşmak için.


Ses kayıtların ancak savcılığa başvurduktan sonra bana ancak dinletilmesi oluyormuş. Ben şu kadar harcama yaparsam kart ücreti almazlarmış gibi ben bir söz vermişim, o harcamayı da yapmadığım için world puanım - 60 gibi başlamış alışveriş yaptıkça oradan artıya doğru yükselmeye başlıyor. Yani bana kart ücretini almadılar onun yerine world puanımdan kestiler yaklaşık 2 yıl boyunca ben de bunu onaylamışım. Yapı Kredi Bankasının yardımcı olmasını istiyorum.

Cihad 50 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön