10 Haziran #10541998

Yapı Kredi Bankası World Puan Kampanya Sorunu!

World kartımla Şok Market kampanyasından yararlandım. Kampanya gereği olarak 2-29 Mayıs 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 defa 50 TL üstü alışveriş yapmam koşulu ile 20 TL World puan verilecekti ve kazanılan puanlar 7 Haziran'da karta yüklenecekti. Kampanyadaki şartları yerine getirdim fakat World puanım yüklenmedi akabinde işitme problemim dolayısı ile bankayla yazılı olarak iletişime geçtim bankadan ilgili işleminiz gerçekleştirilmiştir şeklinde cevap geldi fakat hala World puanım kartıma yüklenmedi. Geçen aylarda da yine aynı kampanyadan dolayı mağdur bırakılmıştım. Madem Worldcard kullanmamıza teşvik amaçlı kampanyalar açılıyor neden banka tarafından verilen taahhütler yerine getirilmiyor ve müşteri mağdur duruma düşüyor. Müşteri burada hiçbir şey kaybetmez kaybeden sözünü tutmayan banka olur.

Furkan 614 Okunma

Cevaplar

 • Furkan11 Haziran

  Evet bilgilendirme yapmışsınız mailime ama yanıltıcı ve gerçek dışı bilgilendirme yaomissiniz. 06.06.2018 tarihinde 20 TL World puanınız kartınıza yüklenmiştir demişsiniz fakat böyle bir yükleme yapılmadı ve halada kartıma yükleme gerçekleşmedi zaten kampanyadan dolayı yüklemeler 07.06.2018 tarihinde yapılacaktı. Maden konuya ilişkin incelemeyapiyorsunuz doğru ve gerçek bir bilgi verin

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Haziran

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Haziran

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Haziran

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön