18 Ağustos 2015

Yapı Kredi Bankası World Kartımdan Yıllık Üyelik Ücreti Kesintisi!

**** 3441 4574 **** Yapı Kredi Bankası World kartımdan 16.08.2015 tarihinde 87 TL yıllık kart üyelik ücreti kesintisi yapılmış durumda. Bankaya ait müşteri temsilcisini aradım. Bana 2 alternatif sundu. Sunmuş oldukları alternatifler beni 2. kez mağdur ediyor.

Birincisinde 11 ay kazanmış olduğum world puanlardan düşüm yapalım dediler, ikincisinde de 11. aya kadar 4.900 TL harcama yapın aidatı silelim dediler. Değerli site yöneticileri artık bu bankaların dayatmalarından oldukça bıktık. Zaten tüketici her zaman mağdur ediliyor. Sizden ricam world kredi kartımdan kesilen 87 TL yıllık üyelik ücretimin acilen iptalini istiyorum.

Müjgan 1.276 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön