22 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası World Kart Yıllık Aidatının İptalini Ve İadesini İstiyorum!

Uzun süredir Yapı Kredi Bankası müşterisi ve Worldcard kullanıcısıyım. Şimdiye kadar tüm ödemelerimi zamanında yaptım. Yapı Kredi son ekstrem de yansıtılan yıllık kart aidat bedeli olan 60 TL lik tutarın iptal edilip geri ödenmesini istiyorum.

Bilinmektedir ki birçok banka güvenilir müşterilerini kollamak için bu tarz ücretleri yansıtmıyorlar. Birçok banka Eft, kart ücreti vs müşterilerinden almıyor, bu da müşterilerini memnun ediyor ve bankalarına bağlılıklarını artırıyor.

Banka bu şekilde daha çok kazanıyor ama sizin uygulamalarınız müşteri kazanmaya değil, kaybetmeye yönelik. Bu nedenle tahakkuk edilen bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Metin 1.085 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön