24 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası World Kart Kart Aidatı Kesmiş.

Uzun zamandır Yapı Kredi Bankası müşterisiyim. World kartımın 2014 yılındaki kart aidatı benim bilgim dahilinde olmadan para puanlarımdan düşmesi şeklinde yönlenmiştir birkaç ay önce bunu fark edip internet üzerinden kaldırdım ve Yapı Kredi Bankası bu ay ki kredi kartıma geri kalan aidat ücretini yansıtmıştır.

Müşteri hizmetlerini arayıp bunun iptalini talep ettiğimde bunun mümkün olmadığını söylemişlerdir. Kredi kartımdan kesilen 66 TL'nin kartıma iadesini talep ediyorum ve bundan sonrada hiçbir şekilde yasal olmayan bu kart aidatını ödemek istemiyorum. Aksi takdirde yapı kredi ile olan bütün ilişkilerimi keseceğimi bildirir ve gereğinin yapılmasını rica ederim.

Zeyneb 172 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön