25 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası World Kart İndirim Kampanyası.

Yapı Kredi Bankasının 10 senedir müşterisiyim. Sürekli akaryakıt alımı yaptığım için akaryakıt alımlarında avantajlar sunan World Opet kartı tercih ettim. Kart kampanyasına göre aylık 1000 TL ye kadar akaryakıt alımlarında %3, 1000 TL ve üzeri alımlarda %5 akaryakıt kazanacaktım. Ancak bunun gerçek olmadığını farkettim.

Ekstre ekinde bulunan yazıda akaryakıt fiyatlarında düşüşten dolayı oranlarda yarıya yarıya bir indirim olmuş ve doğal olarak da ben bu kartı boşu boşuna temin etmiş oldum. İşin tuhafı da web sitesinde hala eski oranlardan bahsedilerek tüketici yanıltılıyor. Ya web sitesi güncellensin yada oranlar eski haline getirilsin neden insanları aldatma ihtiyacı hissediyorsunuz.

İbrahim 144 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim06 Mayıs 2014

    Merak eden arkadaşlar için söylüyorum bana beyan edilen akaryakıt indiriminin 20 gün sonra yapılacağı ve ozamana kadar kimseyi uyandırmamak için siteyi güncellemediklerini, bu kampanya dahilinde bu bilgiler ışığında ne satarlarsa kar olacağını beyan ettiler..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön