30 Ocak 2014 #2266852

Yapı Kredi Bankası World Kart 400 TL Limitli Karta 60 TL Yıllık Ücret Kesmiş!

Yapı Kredi Bankası'ndan aldığım 400 tl limitli kredi kartıma 60 tl yıllık ücret kesilmiş. Zaten kartı kullanamıyorum limiti çok az. 60 tl'nin iadesini talep ediyorum. Ama lütfen geçen seneki gibi 400 tl lik karta şu tarihe kadar şu kadarlık alışveriş yapın bizde ücret almayalım demeyin zaten verdiğiniz sürede bu kuş kadar limitle kartımı kullanmam imkansız oluyor.

Buğra 70 Okunma

Cevaplar

  • Buğra07 Şubat 2014

    Ücreti iade etmediler. Mail adresime bir sayfa dolusu açıklayıcı bilgi içeren yazı göndermişler. Diğer çalıştığım bütün bankalardan ücret iade edilirken yapıkredinin iade etmemesi enteresan. Bireysel emekliliğim var, ve geçen kredi almam için arayan banka ücreti iade etmiyor. En yakın zamanda bende mevcut kartınız vb. ne varsa hepsini iptal ettiriyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön