26 Şubat 2018
Yorum Yap
#10173125

Yapı Kredi Bankası World Gold Kartının İptali!

Yapı Kredi Bankası tarafından 23.02.2018 tarihinde World Platinum kartı başvurusu için arandım. Konuşma sonunda Platinum Kart almak istediğimi aksi halde World Gold kart istemediğimi belirttim, buna rağmen firma adıma kart başvurusunda bulunmuş ki mesajı geldi, ben de tekrar müşteri hizmetlerini arayarak kart başvurusunu iptal ettirdim, en azından öyle sandım, bugün tekrar adıma kart düzenlendiği bilgisi geldi. Firmanın müşteri hizmetlerine 10 dakikadan önce ulaşamıyorum, kredi kartını da istemediğim halde tekrar tekrar çıkartıyorlar, iptal de etmiyorlar. Yapı Kredi Bankası yetkilisi size el verdik, kolumuzu kaptırdık, sizden kredi kartı istemiyorum, maaş hesabım olduğu için zorunlu olarak sizinle çalışıyorum. Çağrı merkezi görevliniz S** hanım bilgisiz ya da kasten öyle davranıyor, en başta vermesi gereken bilgileri en son söylüyor, çözüm yerine daha çok sıkıntıya sebep oluyor.

Ferda Ferda 807 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Mart 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle yeniden iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Şubat 2018

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler