09 Nisan 2013 #1733637

Yapı Kredi Bankası World Card Üyelik Ücreti İade Edilmiyor!

2007 den beri world card kullanmaktayım ve her sene üyelik ücreti kesilmektedir. 2013 Mart itibariyle 60 TL üyelik ücreti kesilmiştir. İadesini talep ettim kabul etmediler. Genel Müdürlüğe dilekçe yazdım gönderdim yine kabul etmediler. Kartımdan kesilen üyelik ücretimin geri iadesini istiyorum.


Tüketici haklarına da başvuracağım. World Card bu konuda bıktırdı. Üstüne puanlarımdan kesmek istediler. World Card ın diğer kartlardan farkı ne oldu şimdi? Hiçbir avantajı yok. Yapı Kredinin müşteriyi oyalama ve haklı çıkmak adına üyelik ücretlerine hak iddia etmelerine devam ederlerse kartımı en kısa zamanda iptal edeceğim.

Özkan 29 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön