27 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Word Card Harcaması!

Kredi kartımdan bilgim dışında yapılan harcama ile ilgili olarak 4440444 no.lu telefondan yaptığım başvurulara, siteniz aracılığıyla yaptığım şikayetlere 27.10.2014 tarihinde yazılı cevap verildiği 12.01.2015 ve 05.02.2015 tarihlerinde yeniden yazılı olarak cevap verildiği bildirilmesine rağmen bu güne kadar her hangi bir bilgi gelmemiştir. Adresime gönderildiği iddia edilen yazılı bilgilerin gerekirse mail adresime gönderilmesini talep etmeme rağmen bilgi vermekten kaçınmaları anlaşılamamaktadır. Cevap vermemekle müşteri haklarının ihlaline ortak olmaktadırlar. İyice zayıflayan güvenimiz de sıfırlanmaktadır. Lütfen ciddi bir kurum olduğunuzun gösterilmesini rica ediyorum.

Sıdkı 290 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 05/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön