05 Ocak
Yorum Yap
#9983884

Yapı Kredi Bankası Vefatından Sonra Hesabının Halen Aktif Olması ve Hesap İşletim Ücreti

Rahmetli babamın 28/08/2015 tarihinde vefat etmesiyle müşterisi bulunduğu Yapı Kredi Bankası hesaplarının kapatılması hususunda bilgi vermemize rağmen 216 yılı hesap işletim ücreti iki defa yansıtılmış ve ödettirilmiştir buna itiraz etmemize rağmen herhangi bir işlem bilgi verilmemiştir. Şu an baktığımda babamın internet bankacılığının aktif olduğunu yani hesabının aktif bulunduğu görmekteyiz Yapı Kredi Bankası'nın bu konuda düzeltmeleri yaparak mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyor netice hakkında bilgilendirmeyi bekliyoruz.

Sercan 708 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Ocak

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle yeniden iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Ocak

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler