Yapı Kredi Bankası ve Kuryenet Fiyaskosu!

Pelin Pelin20 Şubat 10:39

Kuryenet gibi  fiyasko bir firma ile niçin birliği yapıyorsunuz. İlk gönderdiğiniz kredi kartıteslim etmediler ve iptal ettirdim. 2. Kez gönderdiğiniz kredi kartı hala tarafıma teslim edilmedi. Hep aynı yalan ''adresinde bulunamadı''...

İş yeri adresimi özellikle verdim. Ulaşmama ihtimalleri yok. Kartımı teslim etmiyorlar. Yalan dolanla iş yapmaya çalışıyorlar ve siz böyle ciddiyetsiz bir firmaya iş teslim ediyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Pelin 20 Şubat 16:39

Tarafıma telefonla ulaştınız hemen, ancak Kuryenet ile yaptığınız görüşme hakkında da dönüş beklemekteyim sizlerden. Kuryenet firmasına ulaşmak imkansız çünkü.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 20 Şubat 14:47

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 20 Şubat 10:39

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler