24 Kasım 2015

Yapı Kredi Bankası Vadesi Gelmemiş Borca Faiz İşlemesi!

Yapı Kredi Bankası'nın world gold isimli kartını kullanmaktayım. Bankadan ekstre aldığımda hesabıma 80,49 TL limit aşım faizi adı altında borç yüklendiği tarafımdan görüldü. Sorduğumda bu faizin uygulandığı bunun için vadenin geçmesinin gerekmediği şeklinde saçma bir savunma yapıldı tarafıma.


Ödeme günü gelmemiş borcum için faiz tahakkuk ettirilmesini hukuka ve ahlaka uygun bulmuyorum. Tarafıma yapılan bu haksız işlemden dolayı muhatap bankadan şikayetçiyim ayrıca hesabıma yüklenen faizin iptalini talep ederim.

Savrunlar 54 Okunma

Cevaplar

  • Savrunlar24 Kasım 2015

    Gerekli numaraları aradım netice alamadım. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön