10 Ağustos
#12418160

Yapı Kredi Bankası Vaat Ettiği Puanı Vermiyor

Yapı Kredi Bankası'ndan Temmuz 10 itibari ile telefonuma kredi kartımla belli bir tutar harcama karşılığında 60 puan verileceğine dair mesaj geldi ve telefon veya mobil şubeden kayıt olun yazıyordu ben mobil şubeden kayıt oldum ve kayıt oldunuz mesajı geldi kazanılan puanlar ağustos ayının ilk haftasında yüklenecekti? Yüklenmedi... Ağustos 8'de müşteri temsilcisine sordum 9-10 Ağustos'ta yüklenecek puanlar dedi. 9 Ağustos yüklenmedi,10 Ağustos yüklenmedi,10 Ağustos'ta bankayı aradım bayağı bir inceleme sonucu! Bana gönderilen kazanım mesajına ulaşıldı ve tamam mesaj gönderilmiş size ama puanları yükleyemiyoruz değişiklik oldu Ağustos 19'unda yüklenebilir... Hayda YKB böyle ikilemli işlere başladıysa tuz kokmuştur. Kazandığım puanları hemen yükleyin... Ben bu puanı kazandım ve harcayacağım sonra kartlarımı ve hesaplarımı kapatacağım. Yapı Kredi Bankası'nın yaptığına bak. Yapı Kredi kartı kullanan kişilerde kampanya gelince iyi inceleyip öyle katılsınlar.

Mustafa Mustafa 511 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi3 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Mustafa10 Ağustos

    Robot mesaj!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları