13 Mayıs 2013 #1793852

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum!

Uzun yıllardır Yapı Kredi World kullanıyorum.Her zaman ödemeleri tan ve eksiksiz yaptım.Şu an 2 adet World kart kullanıyorum.Başka k.kartım yoktur.Çünkü Yapı kredi beni hiç kızdırmadı.Çok memnunum.Fakat geçen ay alınan üyelik ücretinin iadesini rica ediyorum. (07.04.2013 üyelik ücreti )


Yargıtay, bankaların aldığı yıllık kredi kartı kullanım ücreti kesilmesini haksız kazanç ve yasalara aykırı bulduğu için borçlar kanunu'nun 125.maddesine göre yıllık kredi kartı kullanım ücreti kesilmesine karşı 10 yıl içinde itiraz edebileceğini hükmetti.yargıtay 13.hukuk Dairesinin konuya ilişkin kararı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön