21 Mart 2013 #1697420

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi bankasının WorldCard kredi kartını kullanıyorum. Her ay bütün hesap özeti borçlarımı aksatmadan ödemekteydim. Ancak kartımdan üyelik ücreti adı altında tam 60 TL bir ücret kesilmiş. 60 TL'ye nasıl bir üyelik ücreti olabilir.


Bankayı arayıp bu ücretin iade edilmesi konusunda yaptığımda şikayette ise, son 6 aylık yaptığınız ortalama harcamaları 3 ay içinde de yaparsanız iade ederiz, veya worldpuanlarınızdan silebiliriz diye seçenekler sundular.


Birincisi; ben son 6 ayda ortalama 10. 000 TL harcama yapmış olsam tekrar 3 ay içinde 10. 000 TL harcamak zorundamıyım?İkincisi; şu ana kadar kazanmış olduğum hakkım durumundaki worldpuanlarımdan neden düşülsün? Parama el konuldu.

Burak 31 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön