13 Eylül 2013 #2010165

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücreti Alıyor!

Halen Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartını kullanmaktayım. 12.09.2013 günü hesap ekstresini incelerken üyelik ücretinin yansıtıldığını gördüm. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonrası ücretin iptal edileceği tarafıma söylendi. 2012 yılına ait ekstreleri incelediğimde ,Eylül 2012' de 65 TL üyelik ücretinin kesildiğini gördüm.


Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bir yıl önceki ücretin iadesinin mümkün olmadığını söylediler. Alınan bu haksız ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi taktirde Yapı Kredi Bankası'na ait 11 yıldır kullandığım kredi kartının iptal edilmesini talep edeceğim.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Eylül 2013

    yapı kredi yetkilisi sikayetimin değerlendirmeye alındığını ve en kısa zamanda bana bilgi verileceğini yazmış, ancak henüz geri dönüş yapılmadı. Yapı kredi bankasına ait kredi kartını iptal etmekten başka çare kalmadı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön