31 Ocak 2014 #2268196

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücreti Aldı

Yapı Kredi Bankası 00835*** numaralı World kart müşterisiyim. Kartımdan geçen yıldan kalan üyelik ücreti avans puan borç kapama tutarı adı altında 34,51 TL'lik bir kesinti yapılmış ve bunun yanında yıllık üyelik ücreti adı altında 60 TL daha kesinti yapılmış.


Bu ücreti telefon ile 01.05.2015 tarihinine kadar 1.500 TL'lik alışveriş yapma sözü vererek iptal ettirdim. Geriye kalan 34,51 TL'lik ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Zaten aktif kullanıcıyım. Şikayetime çözüm bulunmaz ise gerekirse bu durum ile ilgili kredi kartımı kapatmayı düşünüyorum. Benim gibi aktif kredi kartını kullanan herkes bu durumdan şikayetçidir. İlgili makamın en kısa sürede tarafıma dönüş yapmasını bekliyorum.

Serkan 61 Okunma

Cevaplar

  • Serkan08 Şubat 2014

    Bana gönderilen mailde yardımcı olamayacanğınızı bildirmişsiniz. İnsanlar ellerinden geldiğince alışveriş yapmaya çalışıyorlar zaten. Bende size mayıs 1 den sonra kartımı iptal ettireceğimin teminatını şuan burada veriyorum. mayıs 1 den sonra bankanız ile iletişimi keseceğim birdahada asla bankanız ile asla çalışmayacağım. 4 tane ayrı bankalardan kredi kartım var böyle bir saçmalığı ilk defa görüyorum. Sizlere yazıklar olsun !

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön